+48 662093575 ekoinvest@poczta.onet.eu

O EKO-INVEST

Głównym profilem działalności firmy jest budowa maszyn jak też całych linii technologicznych do brykietowania i granulowania materiałów sypkich, odpadów górniczych, hutniczych, komunalnych.

Również jako zakład produkcyjno- badawczy wspólnie z Ecocoal Consulting Center zajmujemy się w szerokim znaczeniu zagadnieniem scalania materiałów sypkich.

W szeregu przypadków przeszkodą w masowym zagospodarowaniu odpadów jest ich stan fizyczny – wysokie rozdrobnienie, duża rozpuszczalność w wodzie, wtórne pylenie itp. Dla ograniczenia ujemnego oddziaływania na środowisko oraz dla zwiększenia możliwości zagospodarowania celowym jest scalenie odpadów, w szczególności odpadów drobnoziarnistych. Z uwagi na powyższe firma Eko-Invest zajmuje się opracowywaniem technologii brykietowania i granulowania wszelkiego rodzaju odpadów.

U nas otrzymacie Państwo pełną dokumentację technologiczną dotyczącą produkcji danego materiału, projekt linii produkcyjnej, maszyny i urządzenia niezbędne w procesie technologicznym, jak też informację na temat najodpowiedniejszego zastosowania danego produktu ze wskazaniem odbiorcy finalnego.